Met trots kunnen het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde meedelen dat Totaal Hekwerk uit ’t Harde Plussponsor is geworden bij de vereniging. Op zaterdagmiddag 30 april hebben Totaal Hekwerk eigenaar Hilbert van Wensveen en sponsorcommissielid Mark Timmers het sponsorcontract ondertekend. Hierbij bedanken het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde Hilbert dan ook voor deze nieuwe sponsoring. Het nieuwe reclamebord langs het hoofdveld op Sportpark Schenk werd direct officieel in gebruik genomen.

Totaal Hekwerk

Totaal Hekwerk levert en monteert hekwerk voor particulieren, bedrijven, scholen, gemeenten, instellingen en kinderdagverblijven door heel Nederland. Aangezien elke klant en elke locatie uniek is, kunt u altijd vrijblijvend contact met ons opnemen voor persoonlijk advies en een passende offerte. Desgewenst maken we een afspraak om ter plekke de situatie te bekijken.

www.totaalhekwerk.nl