Afgelopen zaterdag was de paashaas aanwezig op voetbalschool van S.V. ’t Harde. Ruim 30 kinderen waren druk bezig met allerlei voetbaloefeningen en de paashaas heeft hierbij meegeholpen. Ondertussen werden er ook paaseieren aan de aanwezige toeschouwers uitgedeeld.
Onder leiding van generaal Arie Paauwe was er ook een heuse stormbaan aangelegd, alle Hardeneesjes hebben deze stormbaan bedongen. Na alle sportactiviteiten werd er druk naar paaseieren gezocht op en rond het hoofdveld. Iedereen ging met een mooi pakket chocolade-eieren naar huis.
Ben je tussen de 4 en 7 jaar oud en wil je eens een keer ervaren hoe het is om te voetballen? Kom dan op zaterdagmorgen naar sportpark Schenk in ’t Harde. Vanaf 10.00 uur starten de trainers en trainsters onder leiding van Arie Paauwe met de voetbalschool. Voetbalschoenen en tenue is nog niet nodig. In sportkleding en op sportschoenen kun je prima beginnen met voetballen.
Tot zaterdag 23 april op sportpark Schenk!