Ter voorbereiding op de Deaflympics speelde het Nederlandse dovenelftal tegen S.V. ‘t Harde. De Deaflympics zijn de Olympische Spelen voor dovensporters. Dit evenement vindt plaats van 1-15 mei in Brazilië. 27 April vliegen ze naar Caxias do sul, de stad waar deze Spelen worden gehouden.

Voordat er afgereisd wordt naar Brazilië mocht er nog tegen het vlaggenschip van S.V. ‘t Harde aangetreden worden. De wedstrijd eindigde in een 6-0 overwinning voor S.V. ‘t Harde. De doelpunten werden netjes over beide speelhelften verdeeld.

Het talrijke toegestroomde publiek zag in de eerste helft Menno Van ‘t Hul en twee keer Pascal van Hulsteijn de doelpunten maken.

Na rust scoorden Daan van Gelder, Michael Jeensma en Wesley van der Roest de andere drie doelpunten.

Wij willen het dovenelftal veel succes wensen in Brazilië. Inmiddels is de loting bekend en mag het Nederlands dovenelftal aantreden tegen Italië, Iran, Brazilië en Kameroen. Een lastig programma voor de relatief smalle selectie.