De Hardeneesjes gaan zaterdagmorgen na de training op zoek naar paaseieren. Om 10.00 uur wordt onder leiding van Arie Paauwe weer begonnen met de wekelijkse voetbaltraining voor kinderen vanaf 4 jaar. Na de training zal de aanwezige paashaas op zoek gaan naar de verstopte paaseieren op sportpark Schenk. De kinderen kunnen hier weer leuke prijzen winnen.

Ben je in de leeftijd 4 t/m 7 jaar, kom dan zaterdag 16 april naar de voetbalschool van S.V. ’t Harde. Kom 10 minuten voor aanvang van de training en de trainers/trainsters zullen de kinderen opvangen. Er zijn geen kosten verbonden aan de voetbalschool en je kan met sportkleren en sportschoenen aan zo deelnemen aan de voetbalschool. Spelenderwijs krijg je de voetbalskills geleerd door onze trainerscorps.

Tot zaterdag 16 april aanstaande op sportpark Schenk!