Op wederom een zonovergoten sportpark Elshof in Wijthmen speelde S.V. ‘t Harde tegen de gelijknamige voetbalvereniging.
Scheidsrechter Koops floot exact om 14.30 uur af en S.V. ‘t Harde ging voortvarend van start. Gelijk werd de tegenstander met de rug tegen de muur gedrukt. Dit resulteerde in een aantal kansen, waarbij het schot van Jelle van ‘t Hul na 10 minuten spelen het dichtst bij een treffer in de buurt kwam.

Dezelfde Jelle gaf een afgemeten voorzet na 20 spelen op Henk Elskamp. Henk wist raad met deze kans en de 0-1 lag in de touwen.
De gehele eerste helft waren de “Groen-witten” heer en meester, alleen werden de kansen niet verzilverd.

De tweede helft was van een beduidend minder niveau. Daardoor bleef het voor de S.V. ‘t Harde aanhang spannend tot het einde, want met een marge van maar één doelpunt verschil, kan elke fout fataal zijn. Gelukkig was Wijthmen zelf niet scherp in de passing en doeltreffend voor het doel van Sander van der Groef, zodat S.V. ‘t Harde drie punten bij zijn totaal kan optellen.

S.V. ‘t Harde blijft meedoen om de bovenste plekken in de rangschikking. Aanstaande zaterdag moet het vlaggenschip thuis tegen V.V. Wilsum om 14.30 uur.