Het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde zijn zeer verheugd om te kunnen meedelen dat Bootcamp Oldebroek plus-sponsor geworden is van S.V. ‘t Harde. Op zaterdagmiddag 14 maart jl. hebben Bootcamp eigenaar Kenneth van Dorp en sponsorcommissielid Rico Leusink van de sponsorcommissie het sponsorcontract ondertekend. Deze sponsoring is mede tot stand gekomen doordat Bootcamp Oldebroek diverse clinics gegeven heeft aan de S.V. ’t Harde teams en dit ook in de toekomst zal blijven verzorgen. Hierbij bedanken het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde Kenneth van Dorp voor deze nieuwe sponsoring. Ook werd het nieuwe reclamebord langs het hoofdveld op Sportpark Schenk officieel in gebruik genomen.

Bootcamp Oldebroek

Werk aan je lichaam

In Nederland doen we alles zo slim en efficiënt mogelijk. Bij Bootcamp Oldebroek doen wij dat net zo. Door cardio en kracht te combineren met een optimaal voedingsschema, persoonlijke begeleiding en ondersteuning, houden we grip op je voortgang. Wij bieden naast de geweldige groepslessen persoonlijke training, een maandelijkse bodyscan en op maat gemaakte voedingsschema’s. Voor feestjes bieden we leuke en uitdagende clinics, waarmee je onder conditionele druk aan teambuilding doet. Voor bedrijven hebben wij een (langlopend) op maat gemaakt programma. Op onze website ontdek je dat je bij Bootcamp Oldebroek terecht voor heel veel dingen. Dingen die je lichaam niet alleen sterker en fitter maakt, maar ook de band tussen collega’s kan versterken.

Accommodatie adres:

Stouwdamsweg 12
8096 BB Oldebroek
www.bootcampoldebroek.nl

De foto’s zijn gemaakt door Paul Berkhout