Het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde zijn zeer verheugd om te kunnen meedelen dat Jumbo Elburg bordsponsor geworden is bij S.V. ‘t Harde. Hierbij bedanken het bestuur en de sponsorcommissie Jumbo Elburg eigenaar Gerrit Roeke voor deze mooie nieuwe sponsoring. Afgelopen zaterdag 12 maart werd de sponsorovereenkomst getekend door Gerrit Roeke en ondersteunend sponsorcommissielid Britte van den Berg en werd het nieuwe reclamebord langs het hoofdveld op Sportpark Schenk officieel in gebruik genomen.

Over Jumbo

Je bent van harte welkom bij Jumbo. Elke dag gaan we voor 100% tevredenheid: de beste service, het grootste assortiment én de laagste prijs. Onze vriendelijke medewerkers staan graag voor je klaar om je te verwelkomen in onze winkel. Ervaar zelf de voordelen van Jumbo en ontdek al onze lekkere, verse en gezonde producten..

Bij Jumbo geloven we dat boodschappen doen wél leuk kan zijn. We willen je iedere dag verrassen met de unieke combinatie van een groot assortiment én de beste service én euro’s goedkoper. Daar kun je op rekenen dankzij onze 7 Zekerheden. Met deze unieke beloften én garanties doen we wat we beloven. Iedere dag opnieuw.

-Euro’s goedkoper
-Service met een glimlach
-Voor ál je boodschappen
-Vers is ook écht vers
-Vlot winkelen
-Niet tevreden? Geld terug
-Jouw wensen staan centraal

Services in JUMBO Elburg:

Bloemen
Parkeren
Pick Up Point
Stomerijservice
Thuisbezorgen op ’t Harde
Wifi

JUMBO Elburg
Zwolscheweg 1
8081 CG Elburg
0525637160 www.jumbo.com/winkel/jumbo-elburg-gerrit-roeke

De foto’s zijn gemaakt door Paul Berhout