Op 26 februari wordt er samen met de Gemeente Elburg een gratis online FIFA toernooi georganiseerd. Je bent van harte uitgenodigd om hier aan mee te doen. De voorrondes zijn in de middag en de finale is om 19:30 uur en is ook online te volgen.

Om mee te kunnen doen moet je in het bezit zijn van een Playstation en FIFA. Verder zul je jezelf moeten inschrijven. Dit kan door gebruik te maken van de volgende link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKesk6K8VCcw260r5OOarMivD4IODZwJ8iE8PG_jnMHWhBWQ/viewform

Om mee te doen zijn er verder geen verplichtingen. Jong of oud, wel of geen lid, wel of niet wonend in de gemeente Elburg, iedereen is welkom.

De prijs die je kunt winnen is een lidmaatschap van een jaar bij een vereniging van jouw keuze.

Doe ook mee en schrijf je nu in. Heb je nog vragen stuur dan een mail naar: recreatiecommissie@svtharde.nl

Tot 26 februari!!