Nadat eerder al bekend is gemaakt dat René van ’t Goor aanblijft als hoofdtrainer bij de S.V. ’t Harde, kunnen we nu vermelden dat alle leden van technische- en medische staf van het 1e en 2e elftal hebben aangegeven te blijven. Hiermee hebben we het kader vastgelegd voor het komende seizoen en daar zijn we als TC en bestuur erg blij mee. We wensen iedereen veel succes en plezier toe!

Staf seizoen 21/22:

1e elftal:

René van ’t Goor hoofdtrainer
Hilbert Zanting assistent trainer
Eibert Leusink keeperstrainer
Manfred Monsees verzorger
Stefan Plugge fysiotherapeut/hersteltrainer
Bart-Jan Olthuis assistent scheidsrechter/ leider
Pietje Nagelhout leider

2e elftal:

Marc Brink trainer
Maarten van Dijk leider
Bennie Akster assistent scheidsrechter

In de bezetting van de TC is wel wat veranderd. Arnold Visch is per 1 januari jl. verantwoordelijk voor de beide selectie elftallen, hij volgt Bertus Jeensma op. We bedanken Bertus voor zijn inzet de afgelopen jaren.

Een voorspoedig 2022 toegewenst!

Groet,

Edwin van Egteren
(hoofd TC)

Contract ondertekenen met een pen - Makelaar Advies