Op woensdag 20 en donderdag 21 oktober organiseert S.V. ’t Harde twee voetbaldagen. Op de woensdag is het speciaal gericht op de jongens tot en met 13 jaar, op de donderdag speciaal voor de meisjes tot en met 13 jaar.
 
Om 10.00 uur starten de voetbaldagen onder leiding van diverse jeugdtrainers op sportpark Schenk. Er zijn geen kosten aan dit evenement verbonden, wel moet er vooraf ingeschreven worden per email: toernooicommissie@svtharde.nl. Hierbij graag naam/leeftijd en telefoonnummer doorgeven. Advies is om snel aan te melden, want er zit een maximum aan het aantal deelnemers.
 
Voor wie:
 
· Meisjes en jongens vanaf 6 jaar tot en met 13 jaar
 
· Iedereen, ook als je geen lid van een voetbalvereniging bent of wellicht van een andere voetbalvereniging.
 
 
Programma woensdag 20-10 en donderdag 21-10:
 
09.45 uur Inloop
 
10.00 uur Warming up Bootcamp Oldebroek
 
10.25 uur Start training
 
12.00 uur Lunch
 
12.30 uur Toernooi
 
15.30 uur Afsluiting
 
Meld je snel aan bij toernooicommissie@svtharde.nl en wij zien jullie in de herfstvakantie op sportpark Schenk aan de Bovenweg 8 in ‘t Harde