Nadat Haner Kunststoffen uit Wezep al tassponsor was van het S.V. ’t Harde G-team, heeft het bedrijf na de oprichting van een tweede G-team besloten om beide teams te voorzien van nieuwe gesponsorde sporttassen. Gerrit van ’t Goor van Haner Kunststoffen is woensdag 15 september naar de thuisbasis van S.V. ’t Harde gekomen om de tassen te overhandigen aan alle spelers. Hierbij bedanken het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ’t Harde Gerrit van ‘t Goor en Haner Kunststoffen & Infra Innovatie voor deze fantastisch mooie sponsoring.

Meer foto’s onderaan dit artikel

Over Haner Kunststoffen

Wij ontwerpen, bouwen, vervaardigen toepassingen in PE/PP. Putten, kolken, vetafscheiders en inspectieputten vinden hun weg naar de afnemers. Verder ontwikkelen wij innovatieve toepassingen zoals de eindbuis taludbeschermer, een stroomprofiel voor rioleringsputten en de be- en ontluchtingsdeksel voor de riolering. Wij beschikken over een productie facalitieit en een eigen Design & Construct afdeling en zijn sterk in “op maat” gemaakte producten, maar seriewerk doen we natuurlijk ook.

Over Haner Infra Innovatie

Innovatief, flexibel en oplossingsgericht denken, zijn de sterke kanten van Haner Infra Innovatie. Wij zijn sterk in infrastructurele toepassingen. In 2009 ontwikkelden wij de Eindbuis Taludbeschermer die nu bij 30 gemeenten in het bestek voorgeschreven wordt. Een degelijke en innovatieve oplossing voor het probleem van kapot gemaaide eindbuizen en uitspoeling van het talud.

Wij produceren:

  • De Eindbuis Taludbeschermer
  • Inspectieputten
  • Rioolputten met voorgevormd stroomprofiel
  • PE Putten en Kolken
  • Opslagtanks
  • PE installaties
  • Vetafscheiders
  • Kunststof zwembaden

en alle andere producten die u graag in PE/PP uitgevoerd zou willen zien.

Haner
Ampèrestraat 19            
8091 XX Wezep 
Tel: 038-7859852

www.haner.nl