De zomervakantie zit er weer op en dat betekent dat het nieuwe voetbalseizoen van start gaat.

Al vanaf je vierde jaar kun je bij S.V. ‘t Harde terecht om te voetballen; er is plek voor iedereen én er is voor ieder wat wils. Van voetbalschool tot wandelvoetbal (60+), meiden- en jongensteams in de jeugd , dames- en herenteams bij de volwassenen en een drietal G-teams.

S.V. ‘t Harde is een vereniging waar iedereen welkom is en waar alle teams worden getraind door gediplomeerde trainers. Ook worden er buiten het voetbal om veel activiteiten georganiseerd, met als doel lekker bewegen en als team samen sporten.

Alle tenues voor teams, uitkomend in de competitie, worden gefaciliteerd. Je hoeft alleen zelf scheenbeschermers en voetbalschoenen aan te schaffen.

Vraag vrijblijvend informatie aan via leden@svtharde.nl en/of doe mee met een proeftraining, zie trainingsschema op www.svtharde.nl of word gelijk lid en krijg het eerste kwartaal het lidmaatschapsgeld cadeau via: www.svtharde.nl/jeugdledenactie