Team Trainer Leider Trainingen Startdatum 
1e René van ‘t Goor Hilbert Zanting Bartjan Olthuis Eric Nagelhout Di/do 2000-2130 uur 31-07 
2e Marc Brink Maarten van Dijk Ben Akster Di/do 2000-2130 uur 31-07 
Sen.   Do 2000-2130 uur Continu * 
60+ Kay Bosscha Fons van Loon  Do 1030-1200 uur Continu 
G-team Kay Bosscha Herwin Leusink  Wo 1900-2000 uur 18-08 
G-dames Kay Bosscha  Do 1800-1900 uur 19-08 
Dames TJ Davis  Berry van de Wijk Ma/Wo 2000-2100 uur 06-09 
JO19 1 Dinesh Seevaratnum Lars van de Berg   Ma/Wo 2000-2130 uur 30-08 
MO19-1 Peter Olthuis Wicher van der Worp Jan Witter Ma/Wo  1900-2000 uur 30-08 
JO17 1 Cor van Putten Mannus Vlieger Martin van Dijk Ma/Wo 1900-2000 uur 23-08 
JO15 1 Justin Bakker Jos Tijssen Christiaan Bakhuizen Di/Do 1900-2000 uur 17-08 
JO15 2 Sander Tichelaar  Di/Do 1800-1900 uur 24-08 
MO15 1 Deli de Graaf Christel Knul Romy Witter Deli de Graaf Christel Knul Ma/Wo 1800-1900 uur 30-08 
JO13 1 Fred Zanting Wesley Piksen Evelien el Hayek Di/Do 1800-1900 uur *** 
JO13 2 Arjun Seevaratnum Thijs Jobse Jaap Blok Di/Do 1800-1900 uur 31-08 
JO13 3 Alwin Veen Stan Olthuis  Di/Do 1800-1900 uur 31-08 
JO11 1 Daan Elskamp Yinte Hulst  Ma/Wo 1800-1900 uur 23-08 
JO11 2 Arie Paauwe/Joop Tichelaar + jeugdtrainer Bas Freriks Erik Holstege Ma/Wo 1800-1900 uur 23-08 
JO11-3 Arie Paauwe /Joop Tichelaar + jeugdtrainer  Ma/Wo 1800-1900 uur 23-08 
MO11-1/ JO11-4 G Arie Paauwe/Joop Tichelaar Denise Olthuis  Ma/Wo 1800-1900 uur 23-08 
J09 1 Arie Paauwe/Joop Tichelaar + jeugdtrainer Alwin Veen Ma/Wo 1645-1745 uur 23-08 
JO8 1 Arie Paauwe/ Joop Tichelaar + jeugdtrainer Fabian de Vos Gerhard Spaan Ma/Wo 1645-1745 uur 23-08 
JO8-2 Arie Paauwe/Joop Tichelaar + jeugdtrainer  Ma/Wo 1645-1745 uur 23-08 
Keepers J08- jo11 Melissa van de Wolde  Ma 1800-1900 uur 06-09 
Keepers J013-J015   Di 1845-1945 uur 07-09 
Keepers M015-MO19 Jennifer Sneller  Di 1800-1900 uur 07-09 
Keepers  JO17-JO19 Eibert Leusink  **  

*   Per week wordt (in appgroep) bekeken of er getraind wordt 
** In overleg met trainers en Eibert Leusink 
*** Wordt in team groepsapp gecommuniceerd 

Vragen/opmerkingen? 

TC Senioren/G-teams: Bertus Jeensma 06 3080 4641  
TC meiden/dames Peter Olthuis 06 2739 9177  
TC JO15 tm JO19 Jacco Langstraat 06 4604 1369 
TC JO11 en JO13 Stefan Brink 06 5241 5000 
TC JO8-JO9 Arnold Visch 06 5359 9532  
Hoofd TC Edwin van Egteren 06 2739 0286