Afgelopen week hebben alle kinderen van de basisscholen uit ‘t Harde een voetbaltraining gevolgd bij S.V. ‘t Harde. In samenwerking met de basisscholen en Stichting Wiel hebben een viertal geroutineerde trainers een mooie voetbaltraining verzorgd voor de kinderen, in plaats van een reguliere gymles.

De kinderen hebben met veel enthousiasme deelgenomen aan deze training. De bedoeling is dat dit het komende schooljaar nog een aantal keer gaat plaatsvinden. De kinderen kunnen lekker bewegen en krijgen een mooie inkijk hoe het er bij een voetbaltraining aan toe gaat. Ook is het een mooie afwisseling t.o.v. een reguliere gymles.

Mochten er spelers of speelsters interesse in het voetbal gekregen hebben, meld je aan bij S.V. ‘t Harde en train en speel het aankomende seizoen in het prachtige groenwitte shirt. Aanmelden kan via deze link.