Op maandag 3 mei hebben de stafleden van het 1e en 2e elftal hun contract ondertekend voor het seizoen 2021/2022. Onder toeziend oog van Gijs van de Ridder (bestuurslid Technische Zaken) en Edwin van Egteren (Technische Commissie) zette de nieuwe hoofdtrainer René van ‘t Goor zijn handtekening onder het contract. René wordt komend seizoen ondersteund door Hilbert Zanting (assistent-trainer), Eric Nagelhout (leider), Bart-Jan Olthuis (assistent-scheidsrechter), Eibert Leusink (keeperstrainer), Stefan Plugge (fysiotherapeut) en Manfred Monsees (verzorger).

Bij het 2e elftal staat Marc Brink na de zomer wederom voor de groep als trainer. Maarten van Dijk (leider) en Bennie Akster (assistent-grensrechter) complementeren de staf van het tweede elftal.

Het bestuur en de Technische Commissie wensen alle stafleden veel succes en plezier toe.