Afgelopen zaterdag is de jeugd van S.V. ‘t Harde onder handen genomen door het eerste elftal. Alle jeugdteams tot en met de JO13 hebben een gevarieerde training van de spelers en begeleiding van de hoofdmacht gekregen. De spelers en speelsters vonden dit fantastisch en zeker voor herhaling vatbaar.

Deze training was weer een mooie afwisseling in activiteiten op de zaterdag. De jeugd traint 2 keer per week en op zaterdag wordt er onderling een wedstrijd gespeeld, of er wordt een activiteit georganiseerd. Zo is er al een keer een freestyle-clinic en een bootcamp georganiseerd. Verder worden er telkens in andere samenstellingen toernooien georganiseerd om zo in deze bijzondere tijd toch volop te kunnen blijven sporten.

Heb je interesse om een mee te doen met een training of een oefenwedstrijd op de zaterdag? Neem dan per e-mail contact op met ledenzaken@svtharde.nl. Ook als er interesse is om volgend seizoen in te stromen, neem dan contact op.

Onderstaand filmpje is gemaakt door Ben Immeker en de foto’s erin zijn door de diverse trainers aangeleverd.