Na al een aantal jaren als sponsor actief te zijn bij S.V. ’t Harde, heeft Jesse van Leeuwen van Van Leeuwen Installaties uit Elburg zijn bordsponsorschap opgewaardeerd naar Plus Sponsoring.

Het installatiebedrijf levert met enige regelmaat diensten aan de accommodatie op Sportpark Schenk. Hierbij bedanken het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ’t Harde Jesse van Leeuwen dan ook zeer hartelijk voor deze mooie sponsoring-upgrade.

Van Leeuwen Installaties is een jong bedrijf met meer dan 17 jaar ervaring in de installatietechniek. Het installatiebedrijf probeert altijd met u mee te denken in een duurzame en betrouwbare oplossing voor uw technische wensen. Daarmee heeft u altijd de juiste persoon bij u thuis voor water, elektra, verwarming en dakbedekkingen.

www.vanleeuwen-installaties.nl

Het Straatje 6
8081 RN Elburg
0525-686668
06-83593086