Onder prachtige omstandigheden is afgelopen zaterdag (20 februari) de eerste van vier rondes voorjaarscompetitie gehouden. De eerste weekzege was voor het team Groen, die onder begeleiding stond van Dinesh Seevaratnam en Frank Samsen. Mede dankzij de inzet van onze leiders/trainers van de betrokken teams, de kantinecommissie en de scheidsrechtercommissie verliep het toernooi in een strakke organisatie. 

De spelers van team Groen: Wesley van ‘t Hul (15-1), Floris Jan Langstraat (15-1), Jeffrey Knikker (19-2), Jelle Jongetjes (17-1), Lars van ‘t Hul (19-1), Stan Timmers (17-1), Vincent Nagelhout (17-2) en Wilco Samsen  (19-2) zijn de eerste koplopers in het individuele klassement. 

Aanstaande zaterdag worden alle spelers opnieuw ingedeeld en starten we een nieuwe ronde om de weekzege. De individuele scores worden bij het totaal van vorige week opgeteld, zodat we na vier weken een individuele winnaar kunnen aanwijzen.

Bekijk tussenstand