Dit jaar is Oud en Nieuw vieren anders dan andere jaren. De strenge lockdown zorgt ervoor dat de mogelijkheden zeer beperkt zijn. Om te zorgen dat we vooral jongeren toch iets kunnen bieden, hebben jongerenwerk van Stichting Wiel, @Roberts, scholen en de Gemeente Elburg overlegd. Verschillende jongeren hebben input geleverd voor het online vieren van Oud en Nieuw.

Met deze ideeën is een non-stop programma opgezet waarin jongeren online kunnen meespelen met een escaperoom en pubquiz. Ook kunnen ze burgemeester Rozendaal uitdagen voor een challenge. De leukste en gekste challenge neemt de burgemeester aan.

Dit is allemaal te zien in de speciale tv-uitzending ‘Oud en Nieuw in Elburg’, te volgen op www.oudennieuwinelburg.nl en via de LOE, op 31 december ’s avonds 20:00 uur tot ’s nachts 04:00 uur.

Op de website www.oudennieuwinelburg.nl staat alle informatie over deze bijzondere jaarwisseling.