De grote clubaktie loopt dit jaar wat anders dan anders. Het is moeilijker om elkaar te zien als er geen voetbal of trainingen zijn. Dat neemt niet weg dat de kosten voor onze club door draaien. Daarom is deze actie dit jaar nog belangrijker dan anders. We hopen weer een mooi bedrag binnen te halen.

Vorig jaar is de opbrengst van de grote clubactie gebruik voor het vernieuwen van alle dug-outs langs de velden. Dit jaar willen we de opbrengst gebruiken om verder te sparen voor het renoveren van de laatste kleedkamers.

Willen de verschillende teams zo snel mogelijk de opbrengsten inleveren bij:

Sjaak Vellekoop, Lavastraat 14.

Ook de strookjes met verkochten loten of verkoopboekjes mogen hier ingeleverd worden. Wij willen zo snel mogelijk alles binnen hebben.

Alvast bedankt voor de samenwerking en we rekenen weer op een succesvolle verkoop