Het bestuur en sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde zijn zeer verheugd om te kunnen meedelen dat Bakkerij Grootkarzijn uit ’t Harde haar Top sponsor pakket heeft verlengd.

De samenwerking en sponsoring telt al meerdere edities, Bakkerij Grootkarzijn is namelijk één van de trouwste sponsoren van het eerste uur. Beide partijen zijn uiterst gelukkig met deze verlenging. Onlangs is op Sportpark Schenk het sponsorcontract ondertekend door Wilco Oosterbos namens de bakkerij en door Mark Timmers namens de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde.

Als blijk van dank en waardering voor deze mooie Top sponsoring overhandigde Mark Timmers aan Wilco Oosterbos een fraai bloemstuk.

Bakkerrij Grootkarzijn! Al meer dan 80 jaar het lekkerste brood en het fijnste gebak!

Bakkerij Grootkarzijn

Eperweg 63

8084 HC ‘t Harde.

Telefoon 0525 651239.

Facebook: www.facebook.com/Grootkarzijn/