Sinds vele jaren is Slagerij van Guilik een trouwe sponsor van S.V. ’t Harde. Ook de komende jaren zullen zij de vereniging ondersteunen door middel van het Co sponsorschap. Met deze overeenkomst is Slagerij van Guilik terug te vinden in diverse sponsoruitingen van S.V. ’t Harde. Namens Slagerij van Guilik heeft meneer Van Guilik samen met sponsorcommissielid Angelique Veer het nieuwe sponsorcontract ondertekent. Uiteraard heeft de sponsor hier een fraai bloemstuk bij ontvangen. Vanuit S.V. ‘t Harde danken wij Slagerij van Guilik voor de jarenlange ondersteuning!

Slagerij Van Guilik verzorgt allerlei soorten catering en barbecues. “Wij nemen de klant alle zorgen uit handen en kunnen uw catering en barbecue van A tot Z regelen. Of het nu gaat om een kleinschalige barbecue of een bedrijfscatering van 500 personen, wij regelen het volgens uw wensen”. Verse en volledig verzorgde barbecues en catering van Slagerij van Guilik in Zwolle, Kampen, Hattem en Hasselt. Uiteraard verzorgen wij ook BBQ’s en catering buiten deze plaatsen. “Wij beschikken over een ruim assortiment met diverse buffetten, hapjes en salades gemaakt van verse producten en écht slagersvlees. Wij verzorgen catering in ’t Harde en omstreken e voor zowel particulieren als bedrijven. Stel bij ons uw eigen cateringmenu samen; van een lekkere hapjesschaal of party-pan tot een geheel verzorgde barbecue of catering met eten, drinken, tenten, banken en tafels. Slagerij Van Guilik verzorgt alles tot in de puntjes”! Voor meer informatie zie de website van Slagerij van Guilik

Slagerij Van Guilik B.V.

Duurzaamheidstraat 19c

8094 SC Hattemerbroek

038 376 59 76

info@slagerijvanguilik.nl

www.slagerijvanguilik.nl