Vanaf 10 augustus zijn bezoekers van horecagelegenheden bij aankomst zich verplicht te registreren. Hierdoor is het voor de GGD mogelijk om deze gegevens op te vragen en te gebruiken voor bron- en contactonderzoek. Deze regels zijn ook van toepassing op bezoekers van sportkantines.

Vanaf 10 augustus konden alle bezoekers van onze kantine zich op een formulier inschrijven. Vanaf nu is het ook mogelijk om met je smartphone een QR-code te scannen en je digitaal aan te melden. Bij de ingang van de kantine en op elke tafel zijn formulieren met QR-codes aangebracht die je met de camera van je smartphone kunt scannen. Je wordt dan automatisch doorverwezen naar een digitaal registratieformulier waarin je je gegevens kunt achterlaten.

Let op: je dient je bij elke bezoek aan de kantine opnieuw te registreren. Je kunt je persoonsgegevens op het digitale formulier opslaan wanneer je je voor het eerst aanmeldt, zodat het aanmelden bij een volgend bezoek nog sneller gaat.

Bedankt voor jullie begrip en medewerking!