Op zaterdagmorgen 12 september starten we weer met de voetbalschool van S.V. ‘t Harde.

Plezier staat voorop
Kinderen in de leeftijd van 4, 5 en 6 jaar kunnen bij ons spelenderwijs de beginselen van het voetbalspel leren. De voetbalschool is van 10.00 uur tot 11:00 uur en wordt begeleid door ervaren trainer(s) en voetballers. Tijdens de training krijgen de kinderen een lekker glaasje limonade. Plezier, bewegen en gezelligheid staat voorop.

Deelname is gratis
Iedereen die het leuk vindt om te voetballen is van harte welkom. Vind je het misschien nog heel spannend of wil je het een keer proberen, dat is geen enkel probleem. Deelname is gratis.

Proeftraining voor oudere kinderen
Ben je al ouder dan 7 jaar en ben je benieuwd of voetballen ook iets voor jou is, dan kun je een aantal keren gratis meetrainen of kijken bij de training. Neem hierover even contact op door te mailen naar: leden@svtharde.nl

Wij hebben er weer heel veel zin in, jij komt toch ook (weer)?