De vakanties zijn begonnen en ook het voetbal geniet van een zomerstop. Ben jij ook al bezig met de voorbereiding voor het nieuwe seizoen? Hierbij horen natuurlijk jouw nieuwe eigen trainingskleding in clubkleuren en wellicht een paar mooie nieuwe voetbalschoenen!? De kledingpartners van S.V. ’t Harde, Mode- en Sporthuis Ten Cate op ’t Harde en Karssen Sport & Fashion uit Epe en Nunspeet denken in ieder geval met je mee!

Mode- en Sporthuis Ten Cate: Scoor hier je nieuwe hummel trainingsset uit de nieuwe Hummel collectie. De uitlopende Elite collectie is in de aanbieding!

Karssen Sport & Fashion: De nieuwe collectie voetbalschoenen komt binnen van de merken Adidas, Nike, en Hummel. Leden van SV ‘t Harde krijgen hier 10% korting op! Daarnaast hebben de filialen van Karssen ook een uitgebreide collectie voetbalkleding en accessoires.