Bijgaand tref je de indelingen van de hele vereniging voor het seizoen 2020/2021. Het betreft voorlopige indelingen aangezien er nog wijzigingen plaats kunnen vinden en nieuwe leden die zich nog aan kunnen melden.

Wanneer je vragen hebt over de indelingen kun je contact opnemen met:

Edwin Van Egteren Senioren
Peter Olthuis Dames (VR1, MO15, MO17) en Junioren (JO19, JO17, JO15)
Jacco Langstraat Pupillen (JO08, JO09, JO10, JO11, JO13)

Vanaf 8 juni gaat iedereen in zijn/haar nieuwe team trainen onderleiding van de nieuwe trainer. Tijden staan bij de indeling vermeld. De leiders zullen proberen de spelers in de team apps op te nemen. Lukt dit niet bij jou, bespreek dit dan volgende week bij de eerste training met de trainer/leider.

Wij wensen iedereen alvast veel voetbalplezier in het nieuwe seizoen!

Voorlopige indeling jeugd

Voorlopige indeling jeugd - seizoen 20-21

Voorlopige indeling senioren

Voorlopige indeling senioren - seizoen 20-21