Het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde zijn zeer verheugd om te kunnen meedelen dat Finovion uit Wezep bordsponsor geworden is van de vereniging. Onlangs hebben Ard van Beekhuizen van Finovion en sponsorcommissielid Jan van der Vegte het sponsorcontract ondertekend. Hierbij bedanken het bestuur en de sponsorcommissie het bedrijf voor deze nieuwe sponsoring. Tevens werd het nieuwe reclamebord achter het doel van het hoofdveld op Sportpark Schenk officieel in gebruik genomen.

Ard is een oud bekende. Hij speelde vroeger met DSV ’61 tegen de hoofdmacht van sv ’t Harde. Het kantoor van Ard bestaat sinds november 2017. Finovion is een administratie- en advieskantorennetwerk en heeft ruim 50 vestigingen verspreid door heel Nederland. Finovion ondersteunt MKB-bedrijven en zzp’ers bij het verkrijgen van meer grip op de zaak vanuit financieel oogpunt. Bij het doen van de administratie, het jaarwerk en de belastingaangifte wordt de nadruk gelegd op persoonlijk contact en het begrijpelijk uitleggen van de cijfers. Verder heeft Finovion de financiële en fiscale kennis in huis die doorgaans alleen bij het grotere kantoor aanwezig is. Het beste van twee werelden dus en net even iets anders dan andere kantoren.

Zoek je zelf of ken je iemand die op zoek is naar een administratiekantoor, laat het Ard weten (038-3764061).

www.finovion.nl/administratiekantoor-wezep