Door de Corona-crisis mist de vereniging behoorlijk wat inkomsten. Om de schade beperkt te  houden, willen wij een oliebollen actie houden in samenwerking met de lokale bakker ‘Bakkerij Grootkarzijn’.

Een zak met 10 oliebollen kost €8,00 en zal op vrijdag 22 mei bij u thuis bezorgd worden. U kunt een bestelling plaatsen door een mail te sturen naar actiecommissie@svtharde.nl. of door op deze knop de drukken:

Dit kan tot en met 18 mei.

Het volgende hebben we van u nodig:

  • Hoeveelheid zakken oliebollen
  • Uw naam, adres en telefoonnummer

U kunt het bedrag overmaken op rekeningnummer NL 66 RABO 0387 655 972  t.n.v. S.V. ’t Harde. In de omschrijving graag vermelden: oliebollenactie + de naam van degene die besteld heeft.

Als u wilt betalen via een Tikkie (betaalverzoek) dan kunt u dat aangeven in uw mail. Wilt u liever niet via de mail bestellen of het bedrag liever in contanten betalen? Dan kunt u uw bestelling en het te betalen geld ook in een enveloppe doen en afleveren bij W. Palm, Vale Ouwelaan 132.

Helpt u de vereniging op deze manier een handje mee in deze financieel lastige tijden?