Het bestuur en de TC van de S.V. ’t Harde is buitengewoon content over het feit dat de ontstane vacature in de medische staf zo snel weer is ingevuld.

Met het vastleggen van Manfred Monsees en Stefan Plugge hebben we 2 heren binnengehaald met een enorme drive en een groenwit hart. Beide heren zijn natuurlijk bekende gezichten binnen onze club.

Manfred heeft jarenlang jeugdteams getraind en was het afgelopen jaar actief als verzorger jeugd op de zaterdagochtend. Stefan was onder de trainers Brem en ondergetekende al de verzorger/fysiotherapeut van de selectie.

Stefan werkt als fysiotherapeut bij Louwen/Muilwijk en zal op de dinsdagavond aanwezig zijn. Manfred heeft zich de afgelopen tijd ontwikkeld binnen de sportmedische wereld en zal dat ook blijven doen. Manfred zal de donderdagavonden aanwezig zijn en ook op de wedstrijddagen.

Wij wensen Manfred en Stefan enorm veel succes en plezier toe!!

Namens bestuur en TC,
Edwin van Egteren