Na 2 jaar VSCO vindt Henk Elskamp het een mooi moment om terug te keren bij ‘zijn’ SV ’t Harde. De 31-jarige Elskamp is van origine een buitenspeler/spits maar heeft de afgelopen jaren bewezen dat hij inmiddels in alle linies goed uit de voeten kan. Een goede aanvulling op de jonge selectie van Egbert Kragt dus.

Bijna 10 jaar geleden (op 30 oktober 2010) maakte Henk zijn 1e competitiegoal voor ’t Harde. Hij scoorde de 2-2 in de wedstrijd tegen zijn oude club VSCO. De wedstrijd ging helaas met 2-4 verloren maar zijn naam was gevestigd. In de jaren erna bewees Henk over veel scorend vermogen te beschikken. Hij staat met 62 competitiegoals hoog op de eeuwige topscorerslijst van de Sv ’t Harde. Zijn mooiste seizoen was seizoen 14/15 toen ’t Harde de titel in de 3e klasse greep (in Oene). Dat seizoen was Henk, samen met zijn maat Kevin van Renselaar, een ware plaag voor alle defensies in deze klasse. Samen scoorden ze maar liefst 28 doelpunten!!

Henk Elskamp in actie tegen zijn oude club VSCO

We hopen dat Henk dit succes nogmaals mag beleven en wensen hem heel veel succes en plezier toe bij de Sv t Harde

Namens de TC
Edwin van Egteren