Het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde zijn zeer verheugd om te kunnen meedelen dat Zegers Marktkramen uit Doornspijk plus-sponsor geworden is bij S.V. ‘t Harde. Onlangs hebben Michiel Mooiweer en sponsorcommissielid Mark Timmers van de sponsorcommissie het sponsorcontract ondertekend. Deze sponsoring is mede tot stand gekomen doordat Supportersvereniging Groen-Wit van S.V. ’t Harde al jaren gebruik maakt van de diensten van Zegers Marktkramen voor de benodigde hoeveelheid marktkramen bij de grote en in wijde omtrek bekende Hemelvaartsmarkt. Hierbij bedanken het bestuur en de sponsorcommissie van S.V. ‘t Harde Michiel Mooiweer voor deze nieuwe sponsoring.


Zegersmarktkramen is al sinds jaar en dag een begrip in de verhuur van marktkramen aan organisaties van evenementen, bedrijven, ondernemers- en winkeliersverenigingen. Onze hoofdactiviteit is en blijft marktkramenverhuur. Offertes zijn ALTIJD vrijblijvend. Kwaliteit is voor ons een vaststaand feit, waarbij u kunt rekenen op een gunstige prijs en een vergaande service. Zegersmarktkramen verhuurt marktkramen aan o.a. particulieren, bedrijven, organisaties van evenementen, verenigingen etc.

Zegers Marktkramen
Mezenbergweg 5
8085ST Doornspijk
Tel: +31 (0) 525 661 368
www.zegersmarktkramen.nl