Als bestuur van S.V. ’t Harde willen wij alle leden, supporters, sponsoren en andere bezoekers op geen handen meer te schudden met elkaar, ook niet bij aanvang en afsluiting van de wedstrijden en trainingen.

Vanuit de KNVB / RIVM en de GGD zijn er nog geen meldingen dat er wedstrijden of trainingen afgelast moeten worden. Als er wel maatregelen getroffen worden vanuit de overheid, die van invloed zijn op de wedstrijden of trainingen, dan zullen wij dit met een ieder communiceren.

Uiteraard bekijken wij als bestuur alles met een nuchtere blik en willen zeker geen onrust  veroorzaken, maar het is wel goed om aandacht te hebben voor onderstaande richtlijnen.

Er zijn een aantal maatregelen om de verspreiding van de coronavirus te voorkomen. Dit zijn overigens dezelfde maatregelen om bv griep en een verkoudheid of andere virussen te voorkomen. Onderstaand hebben wij deze maatregelen opgesomd.

  • Probeer het aanraken van je neus, mond en ogen te beperken;
  • Was je handen voor en na de training en wedstrijd goed;
  • Moet je niezen, nies dan in je elleboog;
  • Gebruik papieren zakdoeken en gooi dit na gebruik gelijk weg
  • Schud elkaar niet de hand, ook niet voor of na de wedstrijd;
  • Geef elkaar geen knuffel;
  • Neem je eigen drinkflesje mee, drink niet uit elkaars fles;
  • Leiders en trainers nemen naar de jeugdwedstrijden en trainingen geen bidons meer mee;

Meer vragen en antwoorden over het Corona virus staan op de website van het RIVM: (https://www.rivm.nl/coronavirus/covid-19/vragen-antwoorden).