Met trots kan de sponsorcommissie meedelen dat Stadscafé de Tapperij uit Elburg bordsponsor is geworden bij S.V. ’t Harde. Steffan van Hotel Elburg & Stadscafé De Tapperij zette hiervoor zijn handtekening op de sponsorovereenkomst. De sponsorcommissie van S.V. ’t Harde bedankt Steffan voor deze mooie nieuwe sponsoring. Als dank en blijk van waardering heeft Gerwin Companjen namens bestuur en sponsorcommissie van S.V. ’t Harde een fraai boeket bloemen aangeboden. Tevens werd op Sportpark Schenk het nieuwe reclamebord in gebruik genomen.

Stadscafé de Tapperij

Zalig genieten bij, Stadscafé de Tapperij..

Ons slogan zegt het al, zalig genieten.. Bij ons staat alles in het teken van genieten en met name zalig! Wij bieden u de service die u verlangt in een ”weekendje weg” of ”avondje uit”. Een boutique hotel en een gezellig stadscafé waar u eventueel ook nog kunt genieten van onze ”wat de POT schaft” (dagelijks wisselende daghap). In ons sfeervolle café in Elburg kunt u op het achterdek van het schip genieten van uw drankje, hapje en de muziek. Of komt tot rust in onze Chesterfield hoek in onze kroeg. Op ons voordek vindt u robuuste tafels en krukken. Vanuit het kombuis serveert onze chef de heerlijkste happen. Daarnaast organiseren we regelmatig een avond met livemuziek en zomers is ons terras geopend. Kortom, voor een veelzijdig avondje in ons café Elburg zit u bij ons meer dan goed!

Smedestraat 5-7
8081 EG Elburg
0525 – 683877
info@hotelelburg.nl
www.facebook.com/Hotelelburg/
www.hotelelburg.nl