Het is nog maar afwachten of de geplande voetbalquiz van vrijdag 6 maart a.s. door kan gaan. Op dit moment hebben 11 koppels zich aangemeld en dat is aanzienlijk te weinig. Misschien zijn een aantal mensen het nog vergeten of kun je echt niet maar 11 koppels is erg weinig.

De organisatie heeft besloten dat de quiz doorgang kan hebben bij minimaal 20 koppels. Ook al kan je vaste maatje niet, probeer dan een ander te regelen en doe gezellig mee. Meedoen is nog altijd belangrijker dan winnen en je algehele kennis komt weer op een hoger niveau te staan.

Mensen die zich al opgegeven hebben kunnen altijd nog wat lobby werk verrichten door anderen aan te spreken of ze zich al hebben opgegeven. Dus vrijdag 6 maart om half 8 beginnen we als iedereen zich nog even op geeft die anders ook mee doen dan komt het vast goed.

Aanmelden kan persoonlijk bij Bertus of Mannus of via mailadres voetbalquiz@svtharde.nl

Vriendelijke groet,
De organisatie