Met het vastleggen van Hilbert Zanting, heeft de S.V. ’t Harde haar staf voor de beide selectieteams rond. Hilbert vult de enig overgebleven vacature van assistent trainer 1e elftal in vanaf het volgende seizoen.

Hilbert is uiteraard een zeer bekend gezicht binnen de SV. In de jaren ’80 en ’90 was Hilbert een gevreesde spits bij de groenwitten, vooral vanwege zijn enorme kopkracht. Hoogtepunt was het kampioenschap bij Hatto-Heim in 1986 (in dat team keepte ook onze huidige keeperstrainer Eibert Leusink). Hilbert kan zich dus ook specifiek bezig houden met onze (jonge) spitsen.

Na zijn voetbalcarrière heeft Hilbert zo’n beetje alle elftallen binnen onze club getraind behalve het 1e.

Met Hilbert halen we een gedreven trainer in huis die de club, staf en de spelers goed kent.

We wensen Hilbert veel succes en plezier toe in zijn nieuwe rol……

Namens bestuur en TC,
Edwin van Egteren