Ook dit jaar zullen we in samenwerking met onze trouwe sponsor slagerij Van de Weg een winteractie houden. De producten zullen verkocht worden aan de hand van deze voorverkoop lijst. Vanaf 4 januari zullen de lijsten worden uitgedeeld en mogen de producten worden verkocht. Op zaterdag 29 februari zal Wilco Palm in de kantine aanwezig zijn van 9:00 uur tot en met 14:00 uur ’s middags, om de lijsten weer in ontvangst te nemen. Op dinsdag 10 en woensdag 11 maart zullen de producten worden uitgedeeld in de kantine tussen 17:00 uur en 19:00 uur.

Bij het inleveren van de lijst dient gelijk het geld ingeleverd te worden. De lijsten en het contante geld mogen ook ingeleverd worden bij de fam. Palm Vale Ouwelaan 132 de uiterlijke inleverdatum is 29 februari. Als een ieder meewerkt aan deze actie zullen we de mooie opbrengst van vorig jaar kunnen overtreffen. De opbrengst van de actie zal gebruikt worden voor de verbouwingen die in de komende jaren zullen plaats vinden.

Winteractie-2020