Op woensdagmiddag 18 december as is alweer de laatste training van het seizoen. In plaats van een reguliere training is er die middag een oliebollentoernooi. Het begint om 14:45 uur en is rond 17:00 uur afgelopen. Inloop vanaf 14:30 uur.

Alle kinderen van 6 t/m 11 jaar (lid of geen lid) zijn op deze middag van harte welkom. Aarzel dus niet om je vriendjes/vriendinnetjes mee te nemen.

Het is de bedoeling dat we op deze middag een klein voetbaltoernooi organiseren. Uiteraard zullen de oliebollen niet ontbreken!

Omdat het voor ons handig is te weten hoeveel kinderen er komen deze middag, willen we je vragen om je aan te melden. De kinderen die al lid zijn, kunnen zich aanmelden bij hun leider (via de groepsapp). Als jullie vriendjes of vriendinnetjes meenemen laat dat dan ook via jullie leider weten. Diegenen, die geen lid zijn en niet met een vriendje of vriendinnetje meekomen, die wel lid is, worden verzocht zich aan te melden via een WhatsApp bericht aan 06-46041369 (Jacco Langstraat)

Tot morgen!