Egbert Kragt zal ook in het seizoen 2020-2021 de hoofdtrainer van SV ’t Harde zijn. De Elburger, bezig aan zijn 3e seizoen, tekent een contract waardoor hij nog minimaal 1 jaar aan de groenwitten blijft verbonden.

Het bestuur en de TC denken dat de houdbaarheidsdatum van de trainer nog niet bereikt is en zien voldoende perspectief om er een 4e jaar aan vast te plakken. Vorig seizoen verloor ’t Harde de finale van de nacompetitie van DVOV en ook dit seizoen vertoeft ’t Harde in de bovenste regionen van de 4e klasse D. Uiteraard hopen we dat we dit seizoen de stap gaan maken richting de 3e klasse maar de concurrentie is zeker niet gering.

Na het verlies van afgelopen zaterdag tegen CSV’28 zullen de mannen van Kragt aanstaande zaterdag, in de topper thuis tegen VSW, vol aan de bak moeten om met een goed gevoel de winterstop in te gaan. We rekenen op uw support………

Namens bestuur en TC,

Edwin van Egteren