Zaterdag 2 november jl. is het vrouwen-1 voetbalteam van S.V. ’t Harde in een hagelnieuw wedstrijdtenue gestoken. Schildersbedrijf VDB uit Nunspeet is tenuesponsor geworden van het damesteam. Schilderbedrijf VDB werd eerder dit kalenderjaar al Plus-sponsor. Uit handen van de eigenaar Kevin van de Bunte kreeg het team de nieuwe tenues aangeboden. Uiteraard zijn wij als vereniging hier erg blij mee en namens S.V. ‘t Harde kreeg Kevin van de Bunte een mooi boeket bloemen aangeboden door Mark Timmers van de sponsorcommissie. Daarnaast overhandigde het team de sponsor ook een smakelijk geschenk. Het bestuur, de sponsorcommissie en het 60+ team bedanken de nieuwe sponsor voor deze mooie geste.

 

 

 

 

 

 

 

 


Schildersbedrijf VDB
0341-496598
info@vdbunte.com
www.vdbunte.com
www.facebook.com/schildersbedrijfvdb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De foto’s zijn gemaakt door Kees Bette.