Het begint inmiddels een mooie traditie te worden: de voetbalpromotiemiddag in de herfstvakantie op onze voetbalclub. Afgelopen woensdag was het weer zover. Meer dan 50 kinderen namen deel aan deze fantastische middag.

Onder leiding van Arie Paauwe en Kars Schepers, bijgestaan door enkele jeugdige trainers, werd er een mini-voetbaltoernooi georganiseerd. Naast een groot aantal kinderen die al lid zijn van onze voetbalclub, deden er ook een aantal kinderen mee die nog geen lid zijn van een voetbalclub evenals een aantal kinderen die lid zijn van een andere club.

Onder het genot van het herfstzonnetje werd er door de jongens en meiden leuk en enthousiast gevoetbald. Na afloop was er voor alle deelnemers wat lekkers te eten en te drinken.

Wij willen alle deelnemers bedanken voor hun komst en de trainers voor de perfecte organisatie.

Als je nog geen lid bent van onze voetbalclub en deze middag heeft je enthousiast gemaakt, aarzel dan niet en meld je aan via de site www.svtharde.nl !