Na al vele jaren bordsponsor geweest te zijn bij S.V. ’t Harde heeft Marianne Wittingen- Ten Cate van Mode- & Sporthuis Ten Cate uit ’t Harde haar bordsponsorschap bij S.V. ’t Harde geüpgraded naar Ster Sponsoring. Met deze uitbereiding zal de sponsor voortaan ook zichtbaar zijn in o.a. de presentatiegids, website en sponsorgalerij. Mode- & Sporthuis Ten Cate is naast sponsor ook leverancier bij de vereniging. De sponsorcommissie en het bestuur van S.V. ’t Harde bedanken Marianne ten Cate zeer hartelijk voor de samenwerking en sponsoring. Als blijk van dank en waardering overhandigde Mark Timmers namens de sponsorcommissie aan Marianne een fraai boeket bloemen. Tevens werden de benodigde handtekeningen gezet onder de sponsorovereenkomst op het Sportpark Schenk.

Mode- & Sporthuis Ten Cate is te vinden aan de Eperweg op ’t Harde voor mode en sportkleding. Voor de sporters van S.V. ’t Harde heeft Mode- & Sporthuis Ten Cate een zeer uitgebreide collectie van het Merk Hummel op voorraad. Uiteraard in de gebruikelijke clubkleuren.

Mode- & Sporthuis Ten Cate 

Eperweg 53
8084 HB
’t Harde
0525-651257

De foto’s zijn gemaakt door Kees Bette