Op zaterdag 7 september wordt de nieuwe presentatiegids van het seizoen 2019-2020 gepresenteerd. De eerste presentatiegids zal uitgereikt worden aan de mannen van het eerste uur van de bouwploeg welke zeer recent fase 2 van de accommodatieverbouwing op Sportpark Schenk hebben afgerond. Dit alles zal plaatsvinden in het clubgebouw op Sportpark Schenk van S.V. ‘t Harde, voorafgaand aan de eerste thuiswedstrijd om de KNVB Beker tegen gemeentegenoot DSV’61, en zal starten om 12:45 uur. Vanaf 12:30 uur staat de koffie klaar en zijn alle sponsoren, leden en overige belangstellenden van harte welkom. Voorafgaand en aansluitend aan de presentatie en uitreiking van de gids zal er met een aantal sponsoren het sponsorcontract worden ondertekend. Om 14:30 trapt het eerste elftal vervolgens af voor haar eerste bekerwedstrijd en derby tegen DSV ’61 uit Doornspijk. Vanaf 9 september zal de nieuwe presentatiegids, zoals gebruikelijk, huis aan huis worden verspreid in ‘t Harde. Wij hopen u graag te mogen begroeten op Sportpark Schenk op 7 september.