Ook de tweede wedstrijd van de VeluweCup gehouden in Doornspijk is voor ‘t Harde in een nederlaag geëindigd. Net als in de eerste wedstrijd tegen Oene werd het verschil in doelpunten in het tweede gedeelte van de tweede helft gemaakt.

‘t Harde was in de eerste helft nog op voorsprong gekomen nadat Pascal van Hulsteijn van dichtbij, een door Menno van ‘t Hul verlengde bal, wist binnen te tikken. Voor rust maakte Owios nog de verdiende gelijkmaker, die ontstond na een matige pass in de opbouw van ‘t Harde.

Kort na rust wist Owios op voorsprong te komen, maar de gelijkmaker werd teniet gedaan door Lawrence Visch, die aan het eind van een mooie Hardenese aanval stond. De aangesneden voorzet van Henrico Leusink werd op waarde geschat door Visch.

In de laatste twintig minuten begonnen de krachten bij ‘t Harde meer en meer af te nemen en wist Owios nadat het in de 70e minuut op voorsprong was gekomen de score verder uit te breiden naar 2-5.

Zaterdag speelt ‘t Harde haar laatste wedstrijd om de Veluwecup tegen ESC om 16.45 uur op de Haere in Doornspijk.