Een prachtige sportieve week bij S.V. t Harde viert de zomer met Kokki’s. Voor de organisatie was het weer een geslaagde week, dit had niet gekund zonder de deelnemers maar ook niet zonder het publiek. Mooi om te zien hoe enthousiast en fanatiek iedereen was.

Ook kunnen wij niet zonder onze sponsoren: Heicom die het zand heeft geleverd, KWS die met een kraan het veld heeft uitgelegd en die helpt bij het afvoeren van het zand, Bakker Transport-bestrating die het zand zal afvoeren, Adfence Hekwerken die de palen als versteviging voor de netpalen heeft geleverd en St Wiel voor het lenen van de scoreborden en volleyballen, en de schenking van de netten. Ook  S.V. t Harde bedanken wij dat wij dit evenement mogen organiseren en natuurlijk de vrijwilligers die geholpen hebben met opbouwen en afbreken, het maken van de schema’s, EHBO en voor alles wat er verder is bij komen kijken.

Noteer in je agenda van 2020: in de eerste week van juli (30 juni t/m 4 juli) zal het toernooi opnieuw plaatsvinden.

Wij hopen jullie volgend jaar weer terug te zien.

Voor nu de foto’s en video’s om even terug te blikken, met dank aan NWV foto:

  http://www.nwvfoto.nl/sport/20190705-beachvolleybal

https://www.facebook.com/pg/Beachvoetvolley-Beachvolley-te-t-Harde-2349995071904781/photos/?ref=page_internal
https://www.facebook.com/pg/Beachvoetvolley-Beachvolley-te-t-Harde-2349995071904781/videos/?ref=page_internal
BEACHVOLLEYBAL UITSLAG

1             De Hardebroekers
2             L. Groothuis Multidiensten
3             De Zand Lolly’
4             Kfc’ers
5             Hot en Zot
6             bakkerij Grootkarzijn
7             Desparados
8             Beach mess
9             Golden Oldies
10           Pietertje
BEACHVOETVOLLEY UITSLAG

1             Joyce Bloembinderij
2             Mirochja
3             Fc Zandbak
4             VDB
5             De Jannen
6             Netniet
7             Op veld 1, herstel, op veld 2
8             XXXL
9             Sporthuis ten Cate
10           De Zandhappers