Van 28 t/m 30 augustus organiseert S.V. ‘t Harde voor jongens én meisjes uit de omgeving van ‘t Harde de Clubvoetbaldagen. Elke speler van 6 t/m 13 jaar wordt drie dagen op en top vermaakt met uitdagende en afwisselende trainingen en animatie. Alles in de Braziliaanse voetbalsfeer.

Drie dagen plezier en lekker thuis slapen
Het speciaal ontwikkelde trainingsprogramma (incl. Copa America toernooi) zorgt ervoor dat elke deelnemer zich volop kan ontwikkelen tijdens deze voetbaldagen. Na de ochtendtraining staat er een heerlijke lunch klaar om ook van de middagtraining optimaal te genieten.

Open inschrijving
Met voetbaldagen bij meer dan 30 clubs is Clubvoetbaldagen een van de grootste aanbieders van Nederland. Om in te schrijven bij S.V. ‘t Harde hoef je geen lid te zijn en alle vriendjes/vriendinnetjes kunnen meedoen!

Goed om te weten
👕 Compleet voetbaltenue (shirt/broek/sok)
⚽ 3 dagen 2×2 uur training per dag
🍽️ 3 dagen gezonde lunch en drinken
📜 Vaantje / Certificaat
🙌 Hele dag welkom (9.00-17.00)
🕺 Dagelijks wisselende animatie
🏆 Gave voetbalprijzen
De kosten bedragen per persoon € 115,00 ALL IN.
Wacht niet te lang en schrijf je snel in. Want VOL is ook echt VOL.