Nadat Karssen Sport & Fashion onlangs al de samenwerking met S.V. ’t Harde verlengde met betrekking tot het leveren van alle wedstrijd kleding voor alle herenteams van S.V. ’t Harde heeft het Sport & Fashion bedrijf uit Nunspeet en Epe nu ook haar co-sponsoring verlengd. Ook de komende 4 seizoenen zal de trendy sportzaak de vereniging ondersteunen door middel van het Co-sponsorschap. Met deze overeenkomst is Karssen Sport & Fashion terug te vinden in diverse sponsoruitingen bij S.V. ’t Harde. Afgelopen week heeft Jurni Karssen van Karssen Sport & Fashion samen met sponsorcommissielid Mark Timmers het nieuwe sponsorcontract ondertekent. Uiteraard heeft Jurni Karssen hier een fraai bloemstuk bij ontvangen. Vanuit S.V. ‘t Harde danken wij Jurni voor de verlenging van deze co-sponsoring!

Karssen Sport Nunspeet
Dorpsstraat 19
8071 BW Nunspeet
0341- 25 19 56
info@jknsport.nl

Karssen Sport Epe
Hoofdstraat 86
8162 AM Epe
T: 0578 628 397
epe@jknsport.nl
Webshop: www.jknsport.nl