Start jeugdbestuur gepland voor begin seizoen 2019 – 2020 Een paar weken geleden hebben wij een persbericht verspreid met daarin de vermelding dat wij de procedure voor het formeren van een jeugdbestuur gaan opstarten. Inmiddels hebben wij al diverse positieve reacties ontvangen. Toch zijn wij genoodzaakt om de procedure voor het formeren van een jeugdbestuur met jeugdleden naar het begin van het volgende seizoen door te schuiven. De reden is eigenlijk heel simpel: diegenen die het proces gaan begeleiden hebben het op dit moment te druk met de reguliere werkzaamheden binnen de vereniging. Wij willen het oprichten van een jeugdbestuur goed en gedegen doen. Ondertussen gaan wij wel verder met het zoeken naar een ‘coach’ die het jeugdbestuur wil begeleiden. De coach staat in nauw contact met het jeugdbestuur en zorgt ervoor dat de jeugdleden van het jeugdbestuur de overlegstructuur in de vingers krijgen. Bent u als ouder / verzorger geïnteresseerd in deze functie? Neem dan contact op met John Reurink via voorzitter@svtharde.nl