Wat zijn wij trots op de allerkleinste voetballertjes bij S.V.’ t Harde. Het afgelopen seizoen hebben veel kinderen zich iedere week gemeld bij de voetbalschool. En dat willen we dit seizoen afsluiten met een SAFANTO mini Champions League.

Het voetbaltoernooi vindt plaats op woensdagmiddag 26 juni 2019. Alle voetballertjers zijn om 15.30 uur welkom op het voetbalveld. We spelen een toernooi met vier teams, namelijk FC Barcelona, Real Madrid, Paris Saint Germain en Bayern München. Ieder team speelt drie wedstrijden van 12 minuten. Uiteraard eindigen we dit toernooi met een prijsuitreiking en we hebben voor alle kinderen een heerlijk ijsje. Het toernooi zal rond 16.30 uur afgelopen zijn.

Om vooraf te weten hoeveel kinderen er mee doen, is opgeven noodzakelijk. Dit kan via het mailadres Callie.zwep@gmail.com of via de voetbalapp. We hopen op een mooie opkomst en daardoor een mooi einde van dit voetbalseizoen.