Te gekke voetbaldagen in je schoolvakantie Van 28 t/m 30 augustus organiseert SV ‘t Harde voor jongens én meisjes uit de omgeving van ‘t Harde de Clubvoetbaldagen. Elke speler van 6 t/m 13 jaar wordt 3 dagen op en top vermaakt met uitdagende en afwisselende trainingen en animatie. Alles in de Braziliaanse voetbalsfeer. 3 dagen plezier en lekker thuis slapen Het speciaal ontwikkelde trainingsprogramma (incl. Copa America toernooi) zorgt ervoor dat elke deelnemer zich volop kan ontwikkelen tijdens deze voetbaldagen. Na de ochtendtraining staat er een heerlijke lunch klaar om ook van de middagtraining optimaal te genieten. Open inschrijving Met voetbaldagen bij meer dan 30 clubs is Clubvoetbaldagen een van de grootste aanbieders van Nederland. Om in te schrijven bij SV ‘t Harde hoef je geen lid te zijn en alle vriendjes/vriendinnetjes kunnen meedoen! Inschrijven kan via https://www.clubvoetbaldagen.nl/voetbaldagen-svtharde/.