Vandaag was het tijd voor de SAFANTO mini Champions League. Acht voetballertjes stonden klaar om de strijd tegen elkaar aan te gaan op sportpark Schenk.

Net zoals een echte opkomst kwamen de spelers het veld op. De spanning was af te lezen op hun gezichtjes.

Ze waren allemaal klaar om twee wedstrijden alles te geven en te laten zien wat ze allemaal geleerd hebben op de voetbalschool. 

De eerste wedstrijd werd gewonnen door Paris Saint Germain. De tweede wedstrijd eindigde in een gelijkspel.  

We kijken terug op een mooie wedstrijd van onze kleinste voetballertjes van S.V. ‘ t Harde. De ‘return’ wordt gespeeld op zaterdag 25 mei om 10.00 uur op sportpark Schenk. En was jouw voetballer er deze keer niet bij? Geen probleem, de volgende wedstrijd kan hij/zij gewoon meespelen! Opgeven kan via de voetbalschool groepsapp of stuur een mail naar Carla Zwep, callie.zwep@gmail.com.